عکاسی نوزاد

عکاسی نوزاد

عکاسی نوزاد به عنوان یکی از زیباترین و در عین سخترین رشته های عکاسی به حساب می آید که نیاز مهارت و تجربه فراوانی دارد.

شاید عکاسانی باشند که مهارت زیادی در کادر با تجهیزات و کادر بندی های عکاسی داشته باشند ولی این دلیل کافی برای مهارت شخص در گرفتن عکس نوزاد به حساب نمی آیند.

آتلیه هامون با در اختیار داشتن کادر مجرب و با حوصله پذیرای نوزادان عزیز در محیطی گرم و صمیمی است. بهترین دورۀ زمانی برای عکاسی نوزاد، از زمان تولد تا 20 روزگی است.

ولی این دورۀ زمانی، ایده آل است. چرا که بعضی از نوزادان دارای خواب عمیق و بیشتر هستند و یا شرایط جسمانی مناسبی در بدو تولد ندارند.

بنابراین می توان گفت عکس نوزاد تا 50 روزه شدن نیز برای این نوزادان مناسب است.

برای مشاهده نمونه عکس های نوزاد کلیک کنید

عکاسی نوزاد

عکاسی نوزاد بیش از هر چیز به خلاقیت بستگی دارد. داشتن ایده های جدید و بکر قطعاً، شما را صاحب زیباترین عکس از نوزادتان خواهد کرد. 

عکاسی نوزاد همواره با اتفاقات پیش بینی نشده ای همراه است. برای مثال نوزاد شروع به گریه کند و شیر بخواهد یا در شرایط مناسبی برای عکاسی نباشد. بنابراین صبر و حوصله هنگام عکاسی ضروری است.

تیم حرفه ای و با حوصله آتلیه هامون تمام تجربه و مهارتش را بکارمی گیرد تا زیباترین و متفاوت ترین عکس از نوزاد شما تهیه شود.

دوران نوزادی مخصوصا چند روز اول تولد شرایط خاص و تکرا ر نشدنی را دارد که ثبت آنها با عکس های زیبا باعث ماندگاری آنها برای همیشه در ذهن پدرو مادر خواهد بود.

همچنین در آینده برای کودک شما با دیدن عکس های نوزادی اش و همچنین دیدن حس پدر و مادر در آن لحظات  تجربه ای وصف ناپذیر ایجاد خواهد شد

عکاسی نوزاد، هنگامی به اوج زیبایی خود می رسد که با صبر و حوصله  همراه با ایده های زیبا و متفاوت منتظر شکار لحظه هایی ناب از نوزاد باشیم.

در عکاسی نوزاد، تجهیزات و حتی لباس ها را در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید طبق سلیقۀ خود آن ها انتخاب کنید.

در این کار ما نیز کنار شما هستیم تا با کیفیت ترین و زیباترین عکس از نوزاد شما را به شما تقدیم کنیم.

خصوصیات آتلیه نوزاد هامون

عکاسی نوزاد توسط آتلیه هامون دارای خصوصیاتی است که آن را از آتلیه های دیگر متمایز می کند.

ما تمامی مراحل کار را با نهایت دقت و کاملاً با حوصله انجام می دهیم و تمام این موارد برای رسیدن به یک عکس زیبا، متفاوت از نوزاد است.

بنابراین کیفیت عکس و رضایت شما برای ما قبل از هر چیز دیگری اهمیت دارد.

اما مزایای استفاده از آتلیه ما چیست؟

  • استفاده از زیباترین و متفاوت ترین دکور ها و تجهیزات برای عکاسی نوزاد
  • ما به عکاسی نوزاد به چشم یک تجربه لذت بخش نگاه می کنیم.
  • بکارگیری کادر مجرب در زمینه عکس نوزاد
  • صبر و حوصله فراوان که لازمه عکس نوزاد است
  • ایجاد فضایی گرم و بهداشتی برای نوزادان
  • فراهم کردن محیطی مناسب برای مادران به منظور رسیدگی به نوزاد

عکاسی نوزاد در منزل

عکاسی نوزاد در منزل ملزم به شرایط خاصی است. برای مثال نمای زیبا و فضای مناسب در منزل، زیبایی عکس را بالا می برد.

اگر منزل خود را برای عکاسی نوزاد عزیزتان مناسب نمی دانید، بهترین گزینه، آتلیه است. ولی اجازه دهید در عکاسی نوزاد تان در منزل به شما کمک کنیم.

می توان فضای منزل را تغییر داد و فضایی زیبا و منحصربفرد در منزل ایجاد کرد. کادر حرفه ای ما در عکاسی نوزاد در منزل، می تواند به شما در آماده سازی این فضا کمک نماید.

ما می توانیم یک فضای رویایی و خاص در منزل شما ایجاد کنیم. تمامی این امکانات و تجهیزات مدرن برای این است که بهترین و زیباترین عکس از نوزاد شما تهیه شود.

پس اگر قصد عکاسی از نوزاد در منزل دارید، ما با مدرن ترین تجهیزات، فضایی در منزل شما ایجاد خواهیم کرد که دارای جلوۀ زیبایی باشد و همچنین نوزاد در آن احساس راحتی نماید.

در واقع ما سعی می کنیم آتلیه را به منزل شما می آوریم و با استفاده از نور طبیعی و محیط گرم خانه عکس هایی زیبا تهیه نماییم.

اگر احساس می کنید، فضای منزل شما برای عکاسی از نوزاد، مناسب نیست، اصلاً نگران نباشید. ما همیشه آمادۀ ارائۀ بهترین و با کیفیت ترین عکس از نوزاد شما هستیم.

مناسب ترین زمان برای عکاسی نوزاد

عکاسی نوزاد یک تفاوت عمده با عکاسی های دیگر دارد. عکاسی نوزاد در زمان یا دوره های زمانی مشخص مناسب تر است. بهترین زمان برای عکاسی نوزاد از 6 روزگی تا 20 روزگی است.

اما اگر نوزاد عزیز شما جزء نوزادانی است که بیشتر ساعات شبانه روز را خواب است، ممکن است حتی تا سه ماهگی نیز بتوان از نوزاد عکس گرفت.

اگر نگران سلامتی نوزاد خود هستید، به شما این نوید را می دهیم که تیم آتلیه ما، همیشه دمای محیطی که نوزاد در آن قرار دارد، تنظیم می کند.

ما دارای این امکانات هستیم که دمای محیط را بین 18 درجه سانتی گراد تا 35 درجه سانتی گراد تنظیم کنیم و همچنین از هیتر های قابل هم در کنار نوزاد نیز بهره می بریم

عکاسی نوزاد شرایط خاصی را می طلبد. مثلاً بهتر است نوزاد را یک ساعت قبل از عکاسی به حمام ببرید و در آب گرم به خوبی ماساژ دهید.

این کار همچنین، علاوه بر پاکیزگی کودک، باعث خستگی کودک و نیز آرامش عضلات نوزادتان شده و باعث می شود به خواب عمیقی برود. عکاسی نوزاد باید در ساعات خاصی انجام شود.

ما به صورت تجربی متوجه شدیم بهترین ساعت برای عکاسی نوزاد، ساعت 12 ظهر است. این ساعت به این خاطر مناسب است که اکثر نوزادان در این ساعت خواب هستند.

عکاسی نوزاد
عکاسی نوزاد
تماس با استودیو هامون