آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد | استودیو عکاسی نوزاد

آتلیه نوزاد، محیط مناسب

با توجه به حساسیت نوزادان به دمای محیط یکی از فاکتورهای مهم در عکاسی نوزاد فراهم آوردن محیطی با دمای مطلوب برای نوزادان است. این موضوع و همچنین نظافت آتلیه نوزاد یکی از مواردی است که مادران به آن بسیار حساس هستند و خوشبختانه با در نظر گرفتن نکات بهداشتی و همچنین استفاده از دستگاه حرارتی قابل حمل که می تواند نزدیک نوزاد گرفته شود محیط برای عکاسی نوزاد مهیا می شود.

نمونه کار های آتلیه نوزاد را حتما تماشا کنید

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد، روند عکاسی

عکسبرداری از نوزادان با اندام ظریف و حساسی که دارند، نیاز به تجربه زیادی دارد. نحوه صحیح بغل کردن نوزاد و همچنین اطلاع از موقعیت هایی که نوزاد در آن احساس راحتی می کند برای عکسبرداری از نوزاد از اهمیت فراوانی برخوردار است. همچنین نحوه قرار گرفتن دستها و سر، از نکاتی است که به هرچه زیباتر شدن عکس کمک می کند. در این نوع عکاسی، از قنداقهایی متنوعی استفاده می شود که نحوه پیچیدن آنها دور نوزاد به مهارت زیادی نیاز دارد. این قنداق ها باعث می شود نوزاد احساس امنیت بیشتری داشته باشد و همچنین گرمای بدنشان حفظ شود که این امر تا حد زیادی به خواب آنها در زمان عکاسی کمک خواهد کرد. در حین عکسبرداری ممکن است چندین بار نوزاد نیاز به شیر خوردن و یا رسیدگی داشته باشد، تیم آتلیه هامون با حوصله و صبری که لازمه این نوع از عکسبرداری است منتظر می ماند تا شرایط برای ادامه عکاسی فراهم شود.

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد، تجهیزات و امکانات

برای عکسبرداری از نوزادان وسایل خلاقانه و کوچک می تواند به هرچه زیباتر شدن عکس ها کمک شایانی کند.از جمله این وسایل عبارتند از:
1- دورپیچ های متنوع در بافت ها و رنگ های مختلف
2- گل سر و کلاه های متنوع، تاج گل های زیبا
3- تخت کوچک مخصوص نوزاد
4- عروسک های بانمک
5- لانه های بافته پرنده
6- بکگراندهای متنوع مخصوص نوزاد
7- زیر اندازهایی در رنگ ها و جنس های متنوع
8- لباس های بافتنی و گیپور نوزاد
9- دامن های توتو برای نوزادان دختر
10- تابلوهای نوزاد و همچنین مکعب های اعداد برای نشان دادن سن نوزاد

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

بهترین زمان برای عکاسی از نوزاد

بهترین مدت زمان برای عکاسی از نوزاد بین 6 تا 20 روزگی است.زیرا خواب نوزاد در این بازه سنگین است و ژست دادن به او راحت تر میباشد و تنوع بیشتری دارد. می بایستی بدانید بدلیل این که بند ناف نوزاد هنوز نیفتاده است نخستین روزهای بعد از تولد عکاسی سخت تر است. برای نوزاد 21 روز به بعد بعضی از ژست های غیر ممکن خواهد شد.

تحقیق درباره آتلیه نوزاد

قبل از رزرو برای عکاسی تحقیق کنید زیرا هر آتلیه نوزادی استایل عکاسی خود را دارد و با سایر آتلیه ها متفاوت است.آتلیه نوزادی را انتخاب کنید که نمونه کارهایش بیشتر باب دلتان باشد و به سلیقه شما نزدیک تر باشد.

عکاسی نوزاد در منزل

عکاسی نوزاد را در خانه هم میتوان انجام داد، بعضی وقت ها بعضی از خانواده ها دوست ندارند در روزهای اول نوزاد خود را از خانه بیرون بیاورند در این حالت استودیو هامون با تجهیزات و لوازم کامل به خانه شما می آید و از فرزند دوست داشتنی شما در منزل عکس میگیرد.

می توان فضای منزل را تغییر داد و فضایی زیبا و منحصربفرد در منزل ایجاد کرد. کادر حرفه ای ما در عکاسی نوزاد در منزل، می تواند به شما در آماده سازی این فضا کمک نماید.ما می توانیم یک فضای رویایی و خاص در منزل شما ایجاد کنیم. تمامی این امکانات و تجهیزات مدرن برای این است که بهترین و زیباترین عکس از نوزاد شما تهیه شود.پس اگر قصد عکاسی از نوزاد در منزل دارید، ما با مدرن ترین تجهیزات، فضایی در منزل شما ایجاد خواهیم کرد که دارای جلوۀ زیبایی باشد و همچنین نوزاد در آن احساس راحتی نماید

دمای محیط

دمای محیط برای عکاسی از نوزاد باید بین 18 تا 35 درجه باشد منتها با توجه به این که عکاسی نوزاد معمولا برهنه صورت میگیرد و نوزاد لباسی بر تن ندارد می بایست دما حدود 37 درجه باشد. باید بدانیم که کودک تا وقتی که به وزن هشت کیلوگرم نرسیده باشد در برابر دمای پایین آسیب پذیر است. نوزاد در شکم مادر در دمای 37 درجه است و روز های اول تولد حفظ این دما ضروری است.

ایده عکس آتلیه نوزاد

عکس مادر و نوزاد جزء بهترین و پرطرفدارترین ایده عکاسی می باشد عکس های مادر و فرزندی پراز احساس و بی نهایت زیبا می باشند

عکس از نوزاد از 1 ماهگی تا 12 ماهگی

بهترین ایده برای عکاسی از نوزاد عکس ماهگرد آنان است به این معنی که هر ماه از یک ماهگی تا یک سالگی فرزند خود عکس بگیرید تا شاهد رشد فرزند خود باشید و به یادگار بماند.

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

مزایای استفاده از آتلیه نوزاد ما چیست؟

  • استفاده از زیباترین و متفاوت ترین دکور ها و تجهیزات برای عکاسی نوزاد
  • ما به عکاسی نوزاد به چشم یک تجربه لذت بخش نگاه می کنیم.
  • بکارگیری کادر مجرب در زمینه عکس نوزاد
  • صبر و حوصله فراوان که لازمه عکس نوزاد است
  • ایجاد فضایی گرم و بهداشتی برای نوزادان
  • فراهم کردن محیطی مناسب برای مادران به منظور رسیدگی به نوزاد

جدول زمانهای مناسب عکسبرداری نوزادان زیر یک سال در آتلیه نوزاد

سن کودک

مشخصه این سن برای عکسبرداری امکانات مورد استفاده در این  نوع عکس
زیر یک ماه حفظ حالت جنینی دورپیچ های متنوع- تخت نوزاد-لانه های پرنده-تل و گل سر
یک ماه تا 3 ماهگی بالا آوردن سر و ارتباط با دوربین تاج گل های متنوع و عینک های فانتزی
3 تا چهار ماهگی سینه خیز رفتن استفاده از حوله های رو انداز
3 ماهگی تا 5 ماهگی بیشتر شدن خنده های زیبای کودک عکس های کلوز آپ 
حدود 6 ماهگی دندان اول کودک کیک ماکت دندونی
6 ماه تا 8 ماه نشستن کودک کلاه های فانتزی و دکورهایی مانند رادیو قدیمی
8 تا 10 ماه چهاردست و پا رفتن استفاده از حوله و پتو های سفید
10 ماه تا یک سالگی ایستادن با کمک والدین استفاده از مبل های کودک که کودک به آن تکیه می دهد
12 ماهگی ثبت اولین تولد کودک کیک ماکت و تم های متنوع تولد

 

برای رزرو همین الان با استودیو هامون در تماس باشید

بهترین آتلیه نوزاد در تهران

برای انتخاب بهترین آتلیه نوزاد در تهران چه معیار هایی دارید؟ اصلا چگونه می توان تعیین کرد که کدام آتلیه نوزادی از دیگری برتر است؟ همه چیز به سلیقه و توقع شما از یک آتلیه نوزاد بر می گردد. اما آیا آتلیه نوزادی وجود دارد که بتواند تمامی سلیقه ها و توقعات را پاسخگو باشد؟ رسیدن به این حد از امکانات و انعطاف پذیری کاری است که زمان زیادی می طلبد. طی سالیان سال تجربه به عنوان یک آتلیه نوزاد تهران، استودیو هامون با انواع افراد و مشتریان برخورد داشته و کم کم نیاز افراد را آنالیز و به سلایق مختلف توجه کرده است. در طی این سال ها توانسته تمامی امکانات لازم برای رضایت مشتری را تهیه کند. همچنین در مورد پرسنل خود نیز با گزینش های سخت گیرانه دست به انتخاب افرادی مسئولیت پذیر، منعطف، دارای اخلاق حرفه ای زده که اولویت اصلی را بر رضایت مشتری بنا نهاده باشند. پرسنل و عکاسان نوزاد در استودیو هامون علاوه بر داشتن تخصص در کار با نوزاد، بسیار منعطف بوده و به طور همدلانه به خواست مشتری توجه کرده و تلاش می کنند تا خواسته آنها را برآورده سازند. این تیم و این اخلاق حرفه ای با ارزش ترین دارایی استودیو هامون می باشد.

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد در غرب تهران

یافتن آتلیه نوزاد در غرب تهران کار دشواری نیست. زیرا اکثر استودیو های عکاسی در این ناحیه از تهران متمرکز شده اند. استودیو هامون یکی از معروف ترین استودیو های عکاسی در ناحیه غرب می باشد. یکی از مزیت های اصلی این آتلیه نوزاد این است که به دلیل آدرس سر راست ساکنین نیز می توانند به سادگی به آن دسترسی داشته و بدون اتلاف وقت خود را با راحت ترین راه ممکن به  استودیو هامون برسانند. همه امکانات رفاهی در این استودیو برای مشتریان در نظر گرفته شده است. آسانسور در ساختمان استودیو هامون موجود است و مادران می توانند نوزادان خود و وسایل لازم برای عکاسی را به راحتی حمل کنند.

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد در سعادت آباد

آتلیه نوزاد در سعادت آباد کم نیست. اما کدام یک بهترین هستند؟ یا بهتر است بپرسیم معیارهای شما برای انتخاب یک آتلیه نوزاد برای عکاسی نوزادتان چیست؟ کیفیت، هزینه پایین، دسترسی مکانی؟ استودیو هامون برای بررسی تمامی جوانب تیمی تشکیل داده است که دائما در حال تجزیه و تحلیل کمبودها و کاستی های استودیو هستند. این تیم همواره در تلاش است تا حد امکان کاستی ها را رفع کند و آتلیه نوزاد را از هر نظر ارتقا دهد. خود این تکاپو و پویایی برای بالا بردن کیفیت در استودیو خود امتیازی ویژه برای یک تیم می باشد. تلاش دائمی نتیجه ای جز برنده شدن ندارد. از این رو، استودیو هامون توانسته تیم خود را از هر لحاظ مثل کیفیت بالا، هزینه حداقلی، تجهیزات مناسب و … تقویت کند و تبدیل به بهترین آتلیه نوزاد در سعادت آباد شود. شک به دلتان راه ندهید و همین حالا برای کسب اطلاعات از شرایط و رزرو وقت عکاسی در استودیو هامون اقدام کنید.

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد یک ماهه

منظور از آتلیه نوزاد یک ماهه چه آتلیه نوزادی است؟ عکاسی ماهانه از نوزاد یکی از بخش های عکاسی نوزاد است. یک ماهگی نوزاد زمانی است که شیرینی مادر شدن هنوز تازگی داشته و در نتیجه لذت ثبت خاطرات یک ماهگی شیرینی خاص خود را دارد. یک ماه اول تولد کودک به سرعت برق و باد می گذرد و خاطره ای گذرا از آن در ذهن می ماند. به دلیل تغییرات نوزاد در ماه های آتی و تغییر کلی چهره ثبت عکسی ماندگار از یک ماه اول تولد خالی از لطف نیست. این عکس ها قطعا برای سال های بعدی یادگاری ارزشمندی هم برای خود والدین و هم فرزند دلبندتان به جای خواهد گذاشت. اما آتلیه نوزاد یک ماهه باید تجهیزات خاص خود را داشته و به گونه ای نمایانگر این یک ماهگی برای نوزادان باشد. لوازمی همچون انواع استند اعداد، حریر و بافتنی های متعدد برای پوشاندن نوزاد، و تجهیزات دیگر باید در آتلیه موجود باشند. استودیو هامون به عنوان مجهز ترین آتلیه نوزاد یک ماهه، دارای آرشیو مجهزی از انواع تجهیزات برای تزئین و زیبایی دو چندان عکس های شما است. با انتخاب استودیو هامون برای عکاسی از نوزاد دلبند خود می توانید از کلیه این لوازم به رایگان بهره برده و به سلیقه خود آن ها را در انواع مختلفی از ژست ها استفاده کنید. استودیو هامون در ارائه بهترین خدمات از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد بود.

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد دو ماهه

آتلیه نوزاد دو ماهه کلیه لوازم و خدمات مورد نیاز برای دو ماهگی نوزاد شما را در اختیارتان می گذارد. استودیو هامون فرصتی استثنایی برای همه مادران جوان فراهم می کند تا در کنار فرزند عزیز خود لحظات خاطره انگیزی را در قاب خاطرات خود حفظ کنند. این عکس های می توانند دیوارهای خانه ی شما را مزین کرده و همیشه خاطره خوشی از دو ماهگی فرزندتان را در ذهنتان تداعی سازند. ثبت این عکس ها فرصتی است برای ساختن خاطراتی ماندگار برای سال های بعدی فرزنداتان. قطعا در سال های آتی با مرور این عکس ها و شنیدن خاطرات آن روزها از زبان شما حسی زیبایی از همدلی و حمایت عاطفی را در قلب خود حس خواهد کرد. عکس هایی به ظاهر ساده و بی آلایش اما گران قدر و ارزشمند. این همان رسالت چندین و چند ساله استودیو هامون است و همه تلاش خود را در این راه صرف کرده است. ممنونیم که خاطرات خوش خود را با ما شریک می شوید.

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد سه ماهه

آتلیه نوزاد سه ماهه باید طراحی زیبایی داشته باشد. درکل عکاسی از نوزاد زیر سه ماه به دلیل رشد سریع نوزاد باید در بر گیرنده شرایط خاصی بوده و بتواند جوانب مختلفی را پوشش دهد. به دلیل تغییرات فیزیکی کودک و رشد سریع این عکس ها می توانند خاطره خوبی از دورانی تکرار نشدنی به جای خواهد گذاشت. پس رفتن به آتلیه نوزاد و گرفتن تعدادی عکس از نوزاد تازه متولد شده خود خالی از لطف نیست و ارزش امتحان را دارد. اما باید توجه داشته باشید که عکاسی از نوزاد خود را دست هر عکاس بی تجربه ای نسپارید. یک عکاس نوزاد باید کار با نوزاد، تخصص و مهارت در انجام این کار، و صد البته تجربه کافی در ارتباط با نوزاد را داشته باشد. ظرافت های خاص این کار موجب متمایز شدن آن از سایر شاخه های عکاسی شده است، از این رو لازم است تا انتخاب درستی از استودیو و عکاس داشته باشید.استودیو هامون پیشینه طولانی مدتی از عکاسی نوزاد داشته و آتلیه نوزادی زیبا و شکیلی برای عکاسی از نوزادان زیر سه ماه طراحی کرده است. پیشنهاد می کنیم حتما سری به گالری نوزاد زده و اطلاعات بیشتری از روند کاری، تیم تخصصی و عوامل متعدد دیگری کسب کنید. همراهی شما مایه افتخار ما بوده و تمامی تلاش خود را به کار می گیریم تا قدر دان این اعتماد و همراهی باشیم. استودیو تخصصی هامون آماده ارائه خدمات به تمامی مشتریان می باشد.

آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد
آتلیه نوزاد

سوالات متداول خانواده ها در خصوص آتلیه نوزاد

بهترین زمان عکاسی از نوزاد بازه 7 تا 15 روزگی  نوزاد است. در این بازه عموم نوزادان همچنان حالت جنینی خود را حفظ کرده اند و می توان به دستها و پاهای آنها حالت داد. هرچه سن نوزاد بالاتر می رود هوشیارتر و قوی تر می شود و این دو باعث می شوند تا حالت داده شده برای عکاسی را حفظ نکند.

این سوالی است که بیشتر مادران از ما می پرسند. در واقع نور فلاش ها بسیار کمتر از نور خورشید در روز است ولی چون در بازه زمانی کوتاهی زده می شود بنظر شدید می آید. همچنین فلاش های استودیویی بصورت مسقیم نور را پرتاب نمی کنند و بین آنها و سوژه پرده ای قرار دارد که باعث پخش نور می شود، بر خلاف فلاش های روی دوربین که مستقیما نور را به سوژه می رسانند. در عین حال بهتر است برای احتیاط از نور فلاش به میزان حداقلی برای نوزادان استفاده کرد. در این خصوص ما هنوز مقاله معتبری که نشان دهنده ضرر نور فلاش برای نوزادان است پیدا نکرده ایم و این بحث بیشتر در محاورات صفحات اجتماعی دیده می شود. در پایان تصمیم نهایی با خانواده نوزاد است و امکان عکسبرداری با نور طبیعی در آتلیه نیز وجود دارد.

عکس نوزاد بهتر است بدون لباس و با استفاده از دورپیچ های فانتزی گرفته شود.

بهتر است برای عکاسی نوزاد تعدادی از عروسک ها و اسباب بازی های کوچکی که تهیه کرده اید را همراه بیاورید. عکس هایی که با همراهی این وسایل گرفته می شود در آینده بسیار خاطره انگیز خواهند شد

یکی از زیباترین عکسهای کودک در طول زندگی اولین عکس هایش با پدر و مادر است. برای این منظور بهتر است لباس پدر و مادر بسیار ساده باشد. چراکه هدف دیدن شدن نوزاد است. با ساده تر شدن لباس ها و استفاده از لباس های سفید، علاوه بر اینکه نوزاد بهتر دیده خواهد شد فضای عکس نیز بسیار حسی تر خواهد شد.

در آتلیه هامون روتوش ها بصورت حداقلی و نامحسوس است. از نظر ما هرچه عکس ها جزییات بیشتری از نوزاد را نشان دهند طبیعیتر و زیباترو ماندگارتر خواهند بود.

مطمئنا عکس هایی که نوزاد با پدر و مادر در فضای باز دارد اگر بصورت حرفه ای گرفته شود بسیار ماندگار و منحصر بفرد خواهند شد.

تماس با استودیو هامون