آتلیه بارداری

آتلیه بارداری | استودیو عکاسی بارداری

آتلیه بارداری مناسب برای مادران امروزی

این روزها مراجعه به آتلیه بارداری و گرفتن عکس از این دوران طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اما آیا می توان به همین سادگی آتلیه بارداری مناسب را پیدا کرد که توانایی جلب رضایت تمامی مشتریان خود با هر سلیقه و خواسته ای را داشته باشد؟ بدیهی است که نمی توان به هر آتلیه بارداری اعتماد کرد و بدون اطلاع از شرایط کاری به آنها مراجعه کرد. اما اگر به دنبال بهترین آتلیه بارداری و ثبت عکس از این دوره خاص زندگی خود را دارید نگران نباشید. استودیو هامون می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد که توصیه می شود حتما تحقیقاتی را در رابطه با آن انجام دهید. این آتلیه بارداری با بکارگیری تیمی مجرب و حرفه ای حاضر به ارائه خدمات در آتلیه بارداری در تهران بوده و هدف دارد تا تمامی نیاز های شما را شناسایی کرده و با استفاده از متد به روز دنیا آنها را براورده سازد.

نمونه کار های آتلیه بارداری را حتما تماشا کنید

اهمیت عکس دوران بارداری

در یک دهه اخیر با پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای مجازی تمایل خانواده ها به ثبت لحظات خاص و زیبای زندگی و اشتراک آن با دوستان و آشنایان به صورت روز افزونی گسترش پیدا کرده است. مطمئنا یکی از این دوران های زیبای زندگی دوران شیرین بارداری است. این امر باعث شده تا نوآوری و خلاقیت در عکس ها نکته کلیدی عکس ها باشد و مشتریان به دنبال آتلیه بارداری باشند که با کمترین زحمت برای خانم های باردار،‍‍‍‍‍‍‍ بهترین و خلاقانه ترین عکس ها را ارائه دهد. تیم آتلیه بارداری هامون همواره با ارائه خدمات جانبی متنوع و پیگیری متدهای روز، همراه با خلاقیت درعکاسی، آماده عکسبرداری به بهترین نحو از لحظات زیبا و تکرار نشدنی دوران بارداری است.

کیفیت مطلوب در آتلیه بارداری هامون

باید در نظر داشت که آتلیه بارداری در قبال مشتریان خود مسئول است. منظور از این حرف این است که مادران جوان به نوعی یکی از حساس ترین و پر استرس ترین و در عین حال شیرین ترین دوران زندگی خود را تجربه می کنند، از این رو، ثبت لحظات زیبا و خاطره انگیز آنها باید با بهترین کیفیت صورت گیرد. شاید برای بسیاری از افراد این دوران تکرار ناپذیر بوده و بنابراین ثبت عکس هایی دلنشین اهمیتی دو چندان می یابد. استودیو هامون به همین دلیل خود را در قبال خواست و سلیقه مشتری مسئول دانسته و تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا سطح کیفیت کارها در آتلیه بارداری خود را به حد اعلا برساند. از مادران جوان دعوت می شود تا تعدادی از نمونه کارهای استودیو هامون را مشاهده کرده و خود در مقام قضاوت بنشینند.

آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری

خدمات و لباس های بارداری در آتلیه بارداری

در دوران بارداری با توجه به شرایط جسمانی و احساسی مادران باردار، عکسبرداری نیازمند خدمات و سرویس های خاصی است تا مادر در زمان عکسبرداری احساس خوشایندی داشته باشد. این نکته بسیار مهمی است چراکه تنها در این صورت است که مادر در عکس ها حالت شادابی دارد و نتیجه کار مورد پسند خواهد بود. در این راستا آتلیه بارداری هامون با فراهم آوردن ملزومات عکس بارداری به مادران عزیز کمک می کند تا با فراق بال به آتلیه بارداری بیایند و از امکانات کامل آتلیه بهره مند شوند. لباس بارداری یکی از دغدغه های مادران برای عکسبرداری در این دوران است چراکه با توجه به تغییر سایز لباس های مادر مناسب عکسبرداری نیست و از طرف دیگر هزینه کردن و صرف وقت برای تهیه لباس برای این دوران منطقی به نظر نمی رسد. آتلیه بارداری هامون با بررسی سایت های بروز دنیا و تهیه این لباس ها از کشورهای اروپایی و آمریکا، لباس هایی با کیفیت بالا و مدل های بروز را با خرید های سالانه از این کشورها در اختیار مادران عزیز قرار می دهد. در این بین تاج گل های منحصر بفرد و ملزوماتی مانند بال فرشته و غیره به زیبایی عکس ها کمک شایانی خواهند کرد.

آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری

کیفیت چاپ و روتوش عکس آتلیه بارداری

زمانی که مشتریان عکس خود را تحویل می گیرند و در آتلیه بارداری و یا منزل بررسی می نمایند، در واقع تمام امکانات آتلیه بارداری، خدمات جانبی، کیفیت چاپ و نحوه روتوش را یکجا ملاحظه می نمایند. در صورتیکه تمامی این فاکتورها به بهترین نحو انجام شده باشد، رضایت مشتری جلب خواهد شد و اینجاست که تیم آتلیه بارداری هامون نیز همچون مشتری گرامی از نتیجه کار خشنود خواهد شد. مطمئنا یکی از مهمترین این فاکتورها کیفیت چاپ و روتوش است . در خصوص کیفیت چاپ آتلیه بارداری هامون با بهترین مرکز چاپ عکس تهران همکاری دارد که تضمینی است بر کیفیت کاغذ و مواد بکار رفته برای چاپ عکس های آتلیه بارداری هامون. در خصوص روتوش عکس ها، متد آتلیه هامون بر پرهیز از اغراق در روتوش و هرچه نامحسوس تر بودن روتوش استوار است. مخصوصا برای آقایان این روتوش به حداقل خواهد رسید تا عکس هایی هرچه طبیعی تر و ماندگارتر به مشتریان ارایه شود.

هزینه های خدمات و عکسبرداری آتلیه بارداری

قیمت های آتلیه بارداری هامون به صورت مصوب و هماهنگ با اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران تعیین گردیده است چراکه این آتلیه بارداری دارای مجوز فعالیت از این اتحادیه است. این امر باعث اطمینان مشتریان از منصفانه بودن هزینه پرداختی بابت عکسبرداری و خدمات در آتلیه بارداری هامون می شود. این یکی از فاکتورهایی است که همواره مورد توجه مشتریان آتلیه هامون بوده است و باعث شده تا مشتریان، خدمات و عکسبرداری درجه یک را با هزینه ای منصفانه دریافت نمایند.

خدمات آتلیه هامون هزینه زمان ارائه
لباس های بارداری رایگان و بدون ورودیه در زمان عکسبرداری
استفاده از وسایل جانبی رایگان و بدون ورودیه در زمان عکسبرداری
عکس در سایزهای مختف با هزینه مصوب اتحادیه عکاسان سه تا چهار هفته پس از عکسبرداری
ارسال عکس ها با هزینه مصوب پیک لپس از تسویه هزینه عکس ها
فایل ریسایز عکس های انتخابی بصورت رایگان پس از تحویل عکس ها

نوع ژست گرفتن عکاسی در آتلیه بارداری

1) کلوز آپ از شکم اولین و دوست داشتنی ترین ایده ژست بارداری

چنانچه میخواهید کلوزآپ از شکم را منحصر به فرد و خاص تر کنید ایده نقاشی روی شکم را در فکر داشته باشید.این کار امروزه بسیار رایج شده است. برای این کار کافی است طرحی که دوست دارید را به کسی که نقاشی اش خوب است بدهید تا برایتان با رنگ های طبیعی و بی ضرر روی شکمتان نقاشی کند. چنانچه جنسیت فرزند خود را میدانید میتوانید طرح نقاشی را بر اساس آن انتخاب کنید .

2) عکس بارداری دونفره

یک عکس بارداری دو نفره نشان دهنده صمیمیت و آرامش بین اعضا خانواده می باشد و برای زیباتر شدن عکس می توانید از لباس های ست استفاده کنید

3) عکس بارداری ضد نور

عکس های ضد نور کم و بیش برای هیچ نوع عکاسی مناسب نمی باشد جز عکاسی بارداری! اما چرا ؟زیرا سوژه عکس شکم مادر است و در عکس ضد نور به صورت نیم رخ این ژست بسیار زیبا دیده می شود

4) عکاسی در فضای باز

عکاسی در فضای باز گزینه خوبی برای هر مدل عکاسی می باشد.برای عکاسی بارداری می توانید به نزدیک ترین فضای باز طبیعتی بروید و عکس بگیرید. عکستان خیلی بهتر می شود چنانچه رنگ لباس هایی که انتخاب کرده اید مطابق با همان فصل باشد.

5) عکس قبل و بعد بارداری

در عکاسی بارداری عکس قبل ، عکس شکم باردار شما و عکس بعد تکرار همان کادر عکس با تفاوت این که به جای شکم شما فرزندتان که تازه متولد شده است قرار دارد

6) در حال انجام دادن فعالیت های مورد علاقه خود

شما به هر چیزی که علاقه دارید و باعث سرگرمی شماست را در عکس های بارداری به نمایش بگذارید. هرچیزی که منجر به خوشحالی شما بشود و باعث می شود که یک عکس بارداری لذت بخشی را ثبت کرده باشید.

7) عکاسی آتلیه بارداری

شما به یه عکاس حرفه ای احتیاج دارید که مهارت و تجربه کافی برای عکاسی بارداری را داشته باشد استودیو هامون با تجربه و امکانات بی نظیری که در زمینه عکاسی بارداری فراهم آورده با افتخار پذیرای مادران عزیز باردار برای خلق عکس هایی ماندگار است.

آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری

نکته های مهم برای عکاسی در آتلیه بارداری

در دوران بارداری مهمترین نکته برای یک عکس خوب سادگی می باشد حتما به یاد داشته باشید در دوران بارداری با سادگی خیلی زیبا بهترین عکس ها برای شما به یادگار می ماند.

  • یکی از مهم ترین گزینه ها در عکاسی بارداری انتخاب زمان مناسب برای حضور در آتلیه بارداری می باشد. شرایط بارداری در افراد مختلف گوناگون است منتها به صورت کلی می توان گفت که مناسب ترین زمان برای ثبت عکس در طی 8 ماهگی می باشد.قبل از آن شکم هنوز به مقدار کافی بزرگ نشده و بیش از این که مادر باردار به نظر رسد بیشتر شبیه به این است که اضافه وزن دارد و بعد از هشت ماهگی بزرگ شدن بیش از اندازه و سنگینی شکم آن را از کنترل و زیبایی در عکس خارج می کند.
  • لوازم نوزاد یکی از لذت بخش ترین قسمت ها در عکاسی بارداری است. جوراب ها ،کفش ها ، اسباب بازی ها و تمام لوازمی که به خوبی انتظار شیرین پدر و مادر را به یادگار خواهند گذاشت.
  • عکس سونوگرافی یکی دیگر از قسمت های جدا نشدنی عکاسی بارداری می باشد . نخستین تصورهای پدر و مادر از کوچولوی در راه که به کمک آن میتوان عکس هایی شیرین و دوست داشتنی ایجاد کرد.
  • در آخر توجه به نکته هایی مثل لباسهای تا حد امکان هماهنگ پدر و مادر ، ناخن های لاک زده و مرتب، شکم شیو شده و موهای مرتب قسمت مهمی در ثبت عکس هایی زیباتر خواهند داشت. نکته اساسی در آرایش مو و صورت مادرها این می باشد که می بایستی تا حد ممکن ساده و ملایم باشد تا معصومیت مادرانه که هدف اصلی چنین عکس هایی است از دست نرود.

برای عکاسی بارداری چه لباسی بپوشیم؟ 

  1. لباس های تک رنگ و ساده بهترین گزینه برای عکاسی بارداری می باشد, در صورتی که از لباس های طرح دار استفاده کنید موجب کمتر دیده شدن برآمدگی شکم شما می شود که یقینا این موضوع بسیار مهم می باشد زیرا دلیل اصلی عکاسی شما ثبت این دوران می باشد
  2. لباس هایی که مطابقت زیادی با لباس همسرتان دارند را انتخاب نکنید زیرا اگر هردو لباس یک رنگ پوشیده باشید مقداری گیج کننده به نظر می آید.متناسب بودن لباس های شما با همسرتان می تواند یک عکاسی عالی را رقم بزند.
  3. یک کمربند مناسب و زیبا پیدا کنید و آن را دور شکمتان ببندید،این یک راه عالی برای برجسته نشان دادن شکم شماست این کار هر لباس گشادی را میکشد و یک خط کمر ایجاد میکند. کمربند با هر لباسی و پیراهنی چه چسبان و چه باز مناسب به نظر می آید.
  4. بهتر است از دو لباس متفاوت برای عکاسی استفاده کنید.هنگامی که عکس های بارداریتان را در لباس های مختلف بگیرید قطعا راضی تر خواهید بود ، مخصوصا اگر احساس کنید یکی از لباس هایتان آن گونه که انتظارش را داشته اید در عکس نیست
  5. بسیاری از خانم ها با پوشیدن لباس کمی تنگ تر احساس ناراحتی دارند اما در صورتی که یک لباس چسبان انتخاب کردید باید این را بدانید که بسیار زیبا خواهید شد البته لباس هایی که کمی گشادتر و راحت تر هستند هم اصولا محبوب ترند زیرا خانم ها حس می کنند که اندامشان کمتر در آن لباس جلب توجه میکند.
  6. از آنجایی که شما سالیان سال می خواهید به این عکس های زیبا نگاه کنید قطعا دوست ندارید که سال های بعد از چیزی که پوشیده اید پشیمان شوید برای جلوگیری از این قضیه یک نگاه ساده و فراتر از زمان داشته باشید بنابر این از سبک ها و مدل هایی که هرگز قدیمی و از مد نمی افتند استفاده کنید

خصوصیات یک عکس خوب در آتلیه بارداری

دوران بارداری علاوه بر تمامی زحمت ها و سختی های آن برای مادران شیرینی های زیادی نیز دارد و معمولا مادران برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه بارداری و ثبت این لحظات و دوران تلاش های زیادی می کنند. شما می توانید برای گرفتن عکس بارداری در آتلیه به یک آتلیه بارداری خوب و حرفه ای مراجعه کنید و با کمک گرفتن از آن ها این دوران خوب را برای خود و فرزند آیندتان ثبت نمایید.

به علت شرایط مادر و وضعیت جسمانی و روحی او عکس بارداری در آتلیه بارداری دارای شرایط ویژه و خاصی است که به او در همه موارد کمک خواهد شد و مراقب سلامتی مادر به طور کامل خواهند بود. تعدادی از ویژگی هایی که برای عکاسی بارداری در آتلیه بارداری رعایت می شود را بیان می کنیم.

استفاده از محیط های متفاوت برای عکس های دوره بارداری یکی دیگر از ویژگی های خوب گرفتن عکس بارداری در آتلیه بارداری می باشد.

بهداشتی بودن محیط و مناسب بودن وضعیت های مادر در هنگام عکاسی به گونه ای که او را دچار زحمت و یا ناراحتی نکند از دیگر موارد مهم گرفتن این مدل عکس می باشد.
استفاده از تیم کاملا حرفه ای و عکاس های خانم به جهت راحت بودن مادر در گرفتن عکس های مختلف و زیبا از موارد مورد توجه می باشد.

ویژگی های آتلیه بارداری هامون برای عکاسی بارداری

کادر آتلیه بارداری هامون با تجربه ای که طی چندین سال در زمینه عکاسی بارداری کسب کرده است به مادران باردار کمک می کند تا با آرامش و فراق بال بیشتری به عکسبرداری بپردازند. قطعا چنین مهارتی در ارتباط با مادران باردار در عکس ها نیز تاثیر مثبت و به سزایی خواهد گذاشت.

آتلیه بارداری هامون با در اختیار داشتن بیش از 20 دست لباس بارداری ، بال فرشته و تاج های گل توانسته است پکیج کاملا بی نقصی از لوازم مورد نیاز مادران برای عکاسی بارداری را فراهم نماید.این لباس ها که با وسواس بسیار زیادی از اقصی نقاط دنیا تهیه شده اند دارای تنوعی زیادی هستند که باعث خواهد شد هر مادری با هر سلیقه و سایزی بتواند از چندین لباس از این مجموعه استفاده نماید.

یکی از ویژگی های منحصر بفرد آتلیه بارداری هامون در زمینه عکس بارداری نقاشی رو شکم مادر باردار است. شما می توانید هماهنگی لازم را در این خصوص در زمان تعیین وقت انجام دهید تا عکس هایی فانتزی با نقاشی هایی فانتزی را بر روی شکم تجربه کنید. برای این منظور سعی کنید حتما نیم ساعت زودتر در آتلیه حاضر باشید.

اتلیه بارداری هامون علاوه بر عکاسی بارداری , عکاسی نوزاد را نیز در خدمات خود جای داده است برای مشاهده توضیحات و نمونه کار ها بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید

آتلیه بارداری در سعادت آباد

به دنبال آتلیه بارداری در سعادت آباد هستید؟ آیا این منطقه برای انجام کارهای روزمزه شما در دسترس است؟ آیا قصد عکاسی از دوران بارداری خود را دارید و در عین حال نمی خواهید کل استودیو شهر تهران را بگردید و صرفا قصد دارید به استودیویی در سعادت آباد مراجعه کنید؟ استودیو هامون نه تنها در سعادت آباد بلکه در کل سطح تهران تبدیل به بهترین آتلیه بارداری شده است. به جرات خود را یکی از بهترین ها در حوزه عکاسی بارداری می دانیم. چرا که در طی سالیان سال کار در این زمینه تجربه ای کسب کرده ایم که بسیار ارزشمند است. ثبت دوران طلایی و شیرین مادران عزیز و گرامی مسئولیتی است که به دوش کشیده و در انجام آن سال ها تلاش کرده و اکنون به مرحله نتیجه رسیده ایم. استودیو هامون در منطقه سعادت آباد تهران بدون شک یکی از موفق ترین ها بوده است. همکاران مجرب و متعهد در این مجموعه آماده ثبت لحظات شیرین مادران در دوران بارداری خود می باشند.

آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری

آتلیه بارداری با لباس

آتلیه بارداری با لباس این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. شاید بیشتر خانواده ها نخواهند به هر دلیلی برای لباسی که فقط برای یک مدت محدود قابل استفاده است هزینه صرف کنند. البته گاها نیز صرف چنین هزینه ای برای لباس بارداری آن هم فقط برای عکس گرفتن معقول نیست. از این رو، استودیو هامون در طی سال های کاری خود آرشیوی از لباس های بارداری جمع آوری کرده است. این لباس ها در تنوع رنگی زیاد بوده و در انواع سایز ها موجود می باشند تا مراجعین قدرت انتخاب بالایی داشته و بتوانند از بین لباس های متنوع موجود به سلیقه و خواست خود انتخاب کنند. تعداد این انتخاب ها محدود نیست و مادران باردار عزیز می توانند با هر تعداد لباسی که دوست دارند عکاسی کنند. ثبت این دوران زیبا برای هر مادری ارزشمند است و هر چه عکس گرفته شده شکیل تر باشد این زیبایی نیز چندین برابر می شود. از این رو با استفاده از لباس هایی در خور و زیبا می توانید عکس های خود از این دوران طلایی را با شکوه تر و ارزشمند تر سازید. استودیو هامون در خدمت شما است.

آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری

آتلیه بارداری در تهران

یافتن آتلیه بارداری در تهران که امکانات و کیفیت مناسبی را عرضه کند کار دشواری است. زیرا تهیه امکانات متعدد و لازم برای عکاسی بارداری نیازمند وقت و هزینه زیادی می باشد. معدود آتلیه بارداری هایی در تهران هستند که هم امکانات مختلف و هم کیفیت بالا در عکاسی را با هم به طور همزمان ارائه کنند. پس برای انتخاب آتلیه بارداری مناسب برای عکاسی از این دوران شیرین خود حتما باید دقت داشته باشید. دوران بارداری دورانی خاص و منحصر به فرد به ویژه برای مادران جوان می باشد. بنابراین این موضوع را وظیفه خود می دانیم که تمامی تلاش خود را برای ثبت این دوران شیرین بکارگرفته و تمامی امکانات رفاهی از جمله طراحی آتلیه بارداری، دوربین به روز، لباس های برداری شکیل فراهم کنیم. استودیو هامون در خدمت خانواده ها می باشد.

آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری

آتلیه بارداری در غرب

اگر به دنبال آتلیه بارداری در غرب تهران هستید تا خدمات فوق العاده و ارزان قیمتی در اختیار شما قرار دهد استودیو هامون یکی از بهترین آتلیه بارداری در غرب تهران می باشد که می تواند عکس هایی شکیل و ماندگار از مادران عزیز و بزرگوار تهیه کند. البته بزرگترین امتیاز این استودیو این است که تمامی خدمات رفاهی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. لازم نیست مادران جوان با شرایط کنونی خود به دفتر استودیو هامون مراجعه کرده و برای عکاسی آتلیه بارداری وقت رزرو کنند. می توانند از طریق سایت استودیو هامون و شماره تماس های ارائه شده با ما تماس گرفته و از شرایط و زمان بندی استودیو هامون اطلاعات کسب کنند. تیم مجرب هامون در ساعات تعیین شده آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز می باشد.

آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری
آتلیه بارداری

سوالات متداول خانواده ها در خصوص آتلیه بارداری

بهترین زمان برای عکاسی بارداری اواخر ماه هفتم و اوایل ماه هشتم است. اگر عکسبرداری در این زمان صورت گیرد می توانید عکس ها را قبل از زایمان داشته باشید و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ این سوال مثبت هست ولی از آنجایی که مادران باردار در ماه نهم احساس سنگینی دارند و زودتر از قبل خسته می شوند شاید این ماه مناسبترین ماه برای عکاسی نباشد. ضمنا ریسک زایمان زودرس از مواردیست که ممکن است امکان عکسبرداری را از شما بگیرد.

علاوه برلوازم شخصی که مادر باید همراه داشته باشد، می توانید تعدادی از لوازمی که برای نوزاد خریداری کردید را نیز همراه بیاورید. این لوازم می توانند شامل کفش، جوراب، لباس و کلاه و همچنین عروسک های کوچک و اسباب بازی باشد.

پدر می بایست با توجه به رنگ لباس های بارداری که در آتلیه موجود است لباس خود را انتخاب نماید. این لباس ها می توانند پیراهن و یا لباس اسپرت باشد ولی بهتر است از آوردن کت و شلوار برای این نوع عکس خودداری نمایید.

تحویل عکس ها بین 3 تا 4 هفته پس از عکسبرداری است

شاید بهترین جا برای گرفتن عکس بارداری منزل باشد. برای مثال عکسی را تصور نمایید که در اتاق نوزاد و با وسایل سیسمونی گرفته شده است. محیط منزل کمک می کند تا عکس ها بار احساسی بسیار بیشتری داشته باشند

فایل عکس های انتخابی پس از روتوش بصورت ریسایز تقدیم می گردد.

مطمئنا عکس های فضای باز در این دوران بسیار زیبا خواهند بود. البته با توجه به امکانات کم باغ های مخصوص عکاسی و همچنین سختی رفت آمد و تعویض لباس در این مکان ها بهتر است از باغ های خصوصی برای این منظور استفاده کرد

تماس با استودیو هامون