اتلیه نوزاد

اتلیه نوزاد | استودیو عکاسی نوزاد

آتلیه نوزاد، محیط مناسب

با توجه به حساسیت نوزادان به دمای محیط یکی از فاکتورهای مهم در عکاسی نوزاد فراهم آوردن محیطی با دمای مطلوب برای نوزادان است. این موضوع و همچنین نظافت آتلیه یکی از مواردی است که مادران به آن بسیار حساس هستند و خوشبختانه با در نظر گرفتن نکات بهداشتی و همچنین استفاده از دستگاه حرارتی قابل حمل که می تواند نزدیک نوزاد گرفته شود محیط برای عکاسی نوزاد مهیا می شود.

اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد، روند عکاسی

عکسبرداری از نوزادان با اندام ظریف و حساسی که دارند، نیاز به تجربه زیادی دارد. نحوه صحیح بغل کردن نوزاد و همچنین اطلاع از موقعیت هایی که نوزاد در آن احساس راحتی می کند برای عکسبرداری از نوزاد از اهمیت فراوانی برخوردار است. همچنین نحوه قرار گرفتن دستها و سر، از نکاتی است که به هرچه زیباتر شدن عکس کمک می کند. در این نوع عکاسی، از قنداقهایی متنوعی استفاده می شود که نحوه پیچیدن آنها دور نوزاد به مهارت زیادی نیاز دارد. این قنداق ها باعث می شود نوزاد احساس امنیت بیشتری داشته باشد و همچنین گرمای بدنشان حفظ شود که این امر تا حد زیادی به خواب آنها در زمان عکاسی کمک خواهد کرد. در حین عکسبرداری ممکن است چندین بار نوزاد نیاز به شیر خوردن و یا رسیدگی داشته باشد، تیم آتلیه هامون با حوصله و صبری که لازمه این نوع از عکسبرداری است منتظر می ماند تا شرایط برای ادامه عکاسی فراهم شود.

اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد

آتلیه نوزاد، تجهیزات و امکانات

برای عکسبرداری از نوزادان وسایل خلاقانه و کوچک می تواند به هرچه زیباتر شدن عکس ها کمک شایانی کند.از جمله این وسایل عبارتند از:
۱- دورپیچ های متنوع در بافت ها و رنگ های مختلف
۲- گل سر و کلاه های متنوع، تاج گل های زیبا
۳- تخت کوچک مخصوص نوزاد
۴- عروسک های بانمک
۵- لانه های بافته پرنده
۶- بکگراندهای متنوع مخصوص نوزاد
۷- زیر اندازهایی در رنگ ها و جنس های متنوع
۸- لباس های بافتنی و گیپور نوزاد
۹- دامن های توتو برای نوزادان دختر
۱۰- تابلوهای نوزاد و همچنین مکعب های اعداد برای نشان دادن سن نوزاد

اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد
اتلیه نوزاد

برای رزرو همین الان با استودیو هامون در تماس باشید

فهرست
تماس با استودیو هامون