اتلیه بارداری
مشاهده نمونه لباس های بارداری
مشاهده نمونه عکس های بارداری

اتلیه بارداری | استودیو عکاسی بارداری

آتلیه بارداری مناسب برای مادران امروزی

این روزها مراجعه به اتلیه بارداری و گرفتن عکس از این دوران طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اما آیا می توان به همین سادگی آتلیه ای مناسب را پیدا کرد که توانایی جلب رضایت تمامی مشتریان خود با هر سلیقه و خواسته ای را داشته باشد؟ بدیهی است که نمی توان به هر آتلیه ای اعتماد کرد و بدون اطلاع از شرایط کاری به آنها مراجعه کرد. اما اگر به دنبال بهترین آتلیه بارداری و ثبت عکس از این دوره خاص زندگی خود را دارید نگران نباشید. استودیو هامون می تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد که توصیه می شود حتما تحقیقاتی را در رابطه با آن انجام دهید. این آتلیه با بکارگیری تیمی مجرب و حرفه ای حاضر به ارائه خدمات در آتلیه بارداری در تهران بوده و هدف دارد تا تمامی نیاز های شما را شناسایی کرده و با استفاده از متد به روز دنیا آنها را براورده سازد.

اهمیت عکس دوران بارداری

در یک دهه اخیر با پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای مجازی تمایل خانواده ها به ثبت لحظات خاص و زیبای زندگی و اشتراک آن با دوستان و آشنایان به صورت روز افزونی گسترش پیدا کرده است. مطمئنا یکی از این دوران های زیبای زندگی دوران شیرین بارداری است. این امر باعث شده تا نوآوری و خلاقیت در عکس ها نکته کلیدی عکس ها باشد و مشتریان به دنبال آتلیه ای باشند که با کمترین زحمت برای خانم های باردار،‍‍‍‍‍‍‍ بهترین و خلاقانه ترین عکس ها را ارائه دهد. تیم آتلیه هامون همواره با ارائه خدمات جانبی متنوع و پیگیری متدهای روز، همراه با خلاقیت درعکاسی، آماده عکسبرداری به بهترین نحو از لحظات زیبا و تکرار نشدنی دوران بارداری است.

کیفیت مطلوب در آتلیه بارداری هامون

باید در نظر داشت که آتلیه بارداری در قبال مشتریان خود مسئول است. منظور از این حرف این است که مادران جوان به نوعی یکی از حساس ترین و پر استرس ترین و در عین حال شیرین ترین دوران زندگی خود را تجربه می کنند، از این رو، ثبت لحظات زیبا و خاطره انگیز آنها باید با بهترین کیفیت صورت گیرد. شاید برای بسیاری از افراد این دوران تکرار ناپذیر بوده و بنابراین ثبت عکس هایی دلنشین اهمیتی دو چندان می یابد. استودیو هامون به همین دلیل خود را در قبال خواست و سلیقه مشتری مسئول دانسته و تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا سطح کیفیت کارها در آتلیه بارداری خود را به حد اعلا برساند. از مادران جوان دعوت می شود تا تعدادی از نمونه کارهای استودیو هامون را مشاهده کرده و خود در مقام قضاوت بنشینند.

اتلیه بارداری
اتلیه بارداری
اتلیه بارداری
اتلیه بارداری
اتلیه بارداری
مشاهده نمونه عکس های بارداری

خدمات و لباس های بارداری در اتلیه بارداری

در دوران بارداری با توجه به شرایط جسمانی و احساسی مادران باردار، عکسبرداری نیازمند خدمات و سرویس های خاصی است تا مادر در زمان عکسبرداری احساس خوشایندی داشته باشد. این نکته بسیار مهمی است چراکه تنها در این صورت است که مادر در عکس ها حالت شادابی دارد و نتیجه کار مورد پسند خواهد بود. در این راستا آتلیه هامون با فراهم آوردن ملزومات عکس بارداری به مادران عزیز کمک می کند تا با فراق بال به آتلیه بیایند و از امکانات کامل آتلیه بهره مند شوند. لباس بارداری یکی از دغدغه های مادران برای عکسبرداری در این دوران است چراکه با توجه تغییر سایز لباس های مادر مناسب عکسبرداری نیست و از طرف دیگر هزینه کردن و صرف وقت برای تهیه لباس برای این دوران منطقی به نظر نمی رسد. آتلیه هامون با بررسی سایت های بروز دنیا و تهیه این لباس ها از کشورهای اروپایی و آمریکا، لباس هایی با کیفیت بالا و مدل های بروز را با خرید های سالانه از این کشورها در اختیار مادران عزیز قرار می دهد. در این بین تاج گل های منحصر بفرد و ملزوماتی مانند بال فرشته و غیره به زیبایی عکس ها کمک شایانی خواهند کرد.

اتلیه بارداری
اتلیه بارداری
اتلیه بارداری
اتلیه بارداری
اتلیه بارداری
مشاهده نمونه لباس های بارداری

کیفیت چاپ و روتوش عکس اتلیه بارداری

زمانی که مشتریان عکس خود را تحویل می گیرند و در آتلیه و یا منزل بررسی می نمایند، در واقع تمام امکانات آتلیه، خدمات جانبی، کیفیت چاپ و نحوه روتوش را یکجا ملاحظه می نمایند. در صورتیکه تمامی این فاکتورها به بهترین نحو انجام شده باشد، رضایت مشتری جلب خواهد شد و اینجاست که تیم آتلیه هامون نیز همچون مشتری گرامی از نتیجه کار خشنود خواهد شد. مطمئنا یکی از مهمترین این فاکتورها کیفیت چاپ و روتوش است . در خصوص کیفیت چاپ آتلیه هامون با بهترین مرکز چاپ عکس تهران همکاری دارد که تضمینی است بر کیفیت کاغذ و مواد بکار رفته برای چاپ عکس های آتلیه هامون. در خصوص روتوش عکس ها، متد آتلیه هامون بر پرهیز از اغراق در روتوش و هرچه نامحسوس تر بودن روتوش استوار است. مخصوصا برای آقایان این روتوش به حداقل خواهد رسید تا عکس هایی هرچه طبیعی تر و ماندگارتر به مشتریان ارایه شود.

هزینه های خدمات و عکسبرداری اتلیه بارداری

قیمت های آتلیه هامون به صورت مصوب و هماهنگ با اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران تعیین گردیده است چراکه این آتلیه دارای مجوز فعالیت از این اتحادیه است. این امر باعث اطمینان مشتریان از منصفانه بودن هزینه پرداختی بابت عکسبرداری و خدمات در آتلیه هامون می شود. این یکی از فاکتورهایی است که همواره مورد توجه مشتریان آتلیه هامون بوده است و باعث شده تا مشتریان، خدمات و عکسبرداری درجه یک را با هزینه ای منصفانه دریافت نمایند.

خدمات آتلیه هامون هزینه زمان ارائه
لباس های بارداری رایگان و بدون ورودیه در زمان عکسبرداری
استفاده از وسایل جانبی رایگان و بدون ورودیه در زمان عکسبرداری
عکس در سایزهای مختف با هزینه مصوب اتحادیه عکاسان سه تا چهار هفته پس از عکسبرداری
ارسال عکس ها با هزینه مصوب پیک لپس از تسویه هزینه عکس ها
فایل ریسایز عکس های انتخابی بصورت رایگان پس از تحویل عکس ها
تماس با اتلیه هامون

اتلیه هامون علاوه بر عکاسی بارداری , عکاسی نوزاد را نیز در خدمات خود جای داده است برای مشاهده توضیحات و نمونه کار ها بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید

مشاهده عکاسی نوزاد

سوالات متداول خانواده ها در خصوص اتلیه بارداری

1- بهترین زمان برای عکس بارداری چه زمانی است؟
2- آیا امکان عکسبرداری بارداری در ماه نهم وجود دارد؟
3- چه لوازمی بهتر است هنگام عکس بارداری همراه داشته باشیم؟
4- آیا آتلیه برای پدر هم لباس دارد؟
5- زمان حاضر شدن عکس های بارداری چند روز است؟
6- آیا امکان گرفتن عکس بارداری در منزل وجود دارد؟
7- آیا فایل عکس ها تحویل داده می شود؟
8- آیا امکان عکس بارداری در فضای باز وجود دارد؟
1- بهترین زمان برای عکس بارداری چه زمانی است؟

بهترین زمان برای عکاسی بارداری اواخر ماه هفتم و اوایل ماه هشتم است. اگر عکسبرداری در این زمان صورت گیرد می توانید عکس ها را قبل از زایمان داشته باشید و آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

2- آیا امکان عکسبرداری بارداری در ماه نهم وجود دارد؟

پاسخ این سوال مثبت هست ولی از آنجایی که مادران باردار در ماه نهم احساس سنگینی دارند و زودتر از قبل خسته می شوند شاید این ماه مناسبترین ماه برای عکاسی نباشد. ضمنا ریسک زایمان زودرس از مواردیست که ممکن است امکان عکسبرداری را از شما بگیرد.

3- چه لوازمی بهتر است هنگام عکس بارداری همراه داشته باشیم؟

علاوه برلوازم شخصی که مادر باید همراه داشته باشد، می توانید تعدادی از لوازمی که برای نوزاد خریداری کردید را نیز همراه بیاورید. این لوازم می توانند شامل کفش، جوراب، لباس و کلاه و همچنین عروسک های کوچک و اسباب بازی باشد.

4- آیا آتلیه برای پدر هم لباس دارد؟

پدر می بایست با توجه به رنگ لباس های بارداری که در آتلیه موجود است لباس خود را انتخاب نماید. این لباس ها می توانند پیراهن و یا لباس اسپرت باشد ولی بهتر است از آوردن کت و شلوار برای این نوع عکس خودداری نمایید.

5- زمان حاضر شدن عکس های بارداری چند روز است؟

تحویل عکس ها بین ۳ تا ۴ هفته پس از عکسبرداری است

6- آیا امکان گرفتن عکس بارداری در منزل وجود دارد؟

شاید بهترین جا برای گرفتن عکس بارداری منزل باشد. برای مثال عکسی را تصور نمایید که در اتاق نوزاد و با وسایل سیسمونی گرفته شده است. محیط منزل کمک می کند تا عکس ها بار احساسی بسیار بیشتری داشته باشند

7- آیا فایل عکس ها تحویل داده می شود؟

فایل عکس های انتخابی پس از روتوش بصورت ریسایز تقدیم می گردد.

8- آیا امکان عکس بارداری در فضای باز وجود دارد؟

مطمئنا عکس های فضای باز در این دوران بسیار زیبا خواهند بود. البته با توجه به امکانات کم باغ های مخصوص عکاسی و همچنین سختی رفت آمد و تعویض لباس در این مکان ها بهتر است از باغ های خصوصی برای این منظور استفاده کرد

فهرست
تماس با استودیو هامون